Buradasınız :
Türkçe
English
Pazartesi, 25.09.2017
24.06.16 | 13:02 zaman: 1 Yıl

MEZUNİYET TÖRENİMİZ ÇOŞKUYLA KUTLANDI

 

REKTÖRÜMÜZ ALUCRA TURAN BULUTÇU MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİNDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, 27 Mayıs 2016 Cuma günü Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Törenine katıldı.

 

 

Yükseköğretimini bitirerek mezun olan öğrencilerin mutluluğunu paylaşmak üzere beraberinde bulunan danışmanları ile sabah saatlerinde Alucra’ya intikal eden ve Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Törenine katılan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fikret USLUCAN, öğretim üyeleri, diğer personel ve öğrenciler tarafından sevgi ve saygıyla karşılandı.

 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, farklı ortamlarda okul yöneticileri, ilçe protokolü ve öğrencilerle birlikte istişarelerde bulundu.

 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Cevdet COŞKUN’u ilçe Kaymakamı Ferhat VARDAR, Belediye Başkanı Asım KAYMAKÇI, Garnizon Komutanı Üsteğmen Muhammet KARDEŞ Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundular.

 

 

 

Daha sonra Alucra Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine geçildi. Burada okul yönetimi ve öğrenciler tarafından hazırlanan mezuniyet törenini izleyen Rektörümüz Sayın Prof.Dr. Cevdet COŞKUN, öğrencilere hedef gösterici ve ufuk açıcı bir konuşma yaptı. Ödül ve temsili diploma belgelerinin ardından, mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ile tören sona erdi.

 

 

 

Mezuniyet Törenleri sonunda mezun olan bir erkek öğrencinin mezun olan bir kız öğrenciye katılımcıların huzurunda evlenme teklif etmesi ve kız öğrencinin de kendisine yapılan evlilik teklifine evet demesi üzerine sayın rektörümüz çiftleri yanına çağırarak tebrik etti ve başarılar diledi.