Rektör Can “Daima yanınızdayız”

31 Mart 2021 Çarşamba

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu’nu (MYO) ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Alucra Turan Bulutçu MYO’nun ev sahipliğinde yapılan Doğu Karadeniz Bölge İdaresi Başkanlığı Üniversiteler Birliği (ÜNİ-DOKAP) 2021-1 beşinci dönem toplantısına’da katılan Prof. Dr. Yılmaz Can salgın sürecinde yapılan uzaktan  eğitimi  değerlendirerek “ Tüm dünyayı hazırlıksız yakalayan salgın sürecinde uzaktan eğitim maratonumuzu geliştirdik. Öğrencilerimize fiziken uzak olsakta kalben daima yakınız. Bu sebeple en kaliteli uzaktan eğitimi vermek için aralıksız çalışıyoruz ” dedi.

Alucra Turan Bulutçu MYO sekreterliğine yeni atanan Recai Alacahan’a hayırlı olsun dileklerini ileten Rektör Can  yüksekokulda birçok eksiğin giderildiğini belirterek  “ Okulumuz daha iyi şartlara sahip olması için çeşitli planlamalar yapıyoruz. Bunları da en kısa zamanda hayata geçireceğiz"dedi.  Prof. Dr. Yılmaz Can UNİ-DOKAP toplantısı için "yüksekokulumuz yaptığı ev sahipliğine de teşekkür ederim” diye konuştu.

Hızlı Erişim