Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Tolga Erener’e hayırlı olsun ziyareti.

21 Ekim 2023 Cumartesi

Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Tolga Erener’e hayırlı olsun ziyareti yapıldı.


Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmalarının konuşulduğu Genel Sekreter Tolga Erener’e hayırlı olsun ziyaretine Alucra Turan Bulutçu MYO Müdürü Mehmet Akif Sarı, Alucra Turan Bulutçu MYO Sekreteri Recai Alacahan, Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Durmuş Canikli ve Ak Parti Alucra Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Eker katıldı.

Genel Sekreter Tolga Erener Alucra Turan Bulutçu MYO’nun değerini çok iyi bildiklerini belirterek “Alucra’mız için çok önemli durumda olan yüksekokulumuza elimizden  gelen tüm desteği vereceğiz” dedi.

Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Durmuş Canikli  ise eğitimin önemini vurgulayarak yüksekokulun ilçe için ne denli önemli olduğunun altını çizdi.  Canikli  “öğrencilerimizin daha iyi şartlarda ve daha yüksek standartlarda eğitim alabilmesi için gayret gösteriyoruz. Ancak daha fazla çaba harcamamız gerektiğinin bilincindeyiz. Öğrenciler ilçemizden ayrıldıktan sonra ülkemiz için çok değerli eğitimli bireyler olacaktır. Biz de bu zorlu yolda daima yanlarında olacağız” diye konuştu.


Birlik ve berabeliğin ne kadar kuvet sağlayacağını belirten Yüksekokul Müdürü Mehmet Akif Sarı ise “tüm paydaşların gayret göstermesi gerektiğine inanıyorum. Birlik ve beraberlik sayesinde aşamayacağımız engelin olmadığının bilincindeyim. Bu sebep elimizi taşın altına koyup üstümüze düşeni ne kadar iyi yaparsak önce ilçemiz sonra ülkemiz için değerli olan okulumuzu daha yükseklere çıkarırız" dedi.


Hızlı Erişim