Bellikli,"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101.yılı kutlu olsun"

22 Nisan 2021 Perşembe

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) müdürü Dr. Öğr. Üyesi Uğur Bellikli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bellikli, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na ulaşmanın 101’inci kez  haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101'inci yılı  koronavirüs salgını sebebiyle bu yıl buruk kutlandığını belirten Bellikli,  “Meydanları dolduramayacağız.  Ancak evlerimizde bütün yüreğimizle en büyük coşkuyla tüm çocuklarımızın kutlayacağına inanıyorum.” diye konuştu

Dr. Öğr. Üyesi, Uğur Bellikli şöyle devam etti: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için elimizden gelenden daha çok çalışacağız ve onlara  güzel bir gelecek hazırlayacağız. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, TBMM’nin tüm kurucu üyelerini rahmetle ve minnetle anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve Milli Egemenliğimizin 101. yılını kutluyorum."

Hızlı Erişim