Bellikli: "30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun"

30 Ağustos 2021 Pazartesi

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) müdürü Dr. Öğr. Üyesi Uğur Bellikli 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bellikli  “Türk Milleti, vatanını çalmak isteyenlere  Yüce  Atatürk liderliğinde verdiği mücadele ile  büyük bir ders vermiştir. 30 Ağustos 1922 Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile hainler vatan topraklarından atılmıştır” dedi. Dr. Bellikli "Birlik ve beraberliğimizin kıymetini anladığımız  30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıl dönümünü gururla kutluyoruz”diye konuştu.

Dr. Uğur Bellikli şunları söyledi: “Zaferin 99. yıldönümünü kutlamanın haklı gururu içerisindeyiz. Kanla suladığımız bu aziz vatan toprağını eğitimle daha yükselterek daha nice 99 yıllara  taşıyacağız.30 Ağustos Zafer Bayramı, bizlere birlik ve beraberliğin neler kazandırabileceğini gösteren en önemli milli bayramımızdır. Yaşadığımız coğrafyanın ne kadar zorlu olduğunu ve bizim ne kadar şanslı olduğumuzu her 30 Ağustos'ta bir kez daha anlıyoruz. Bu vesileyle  30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle selamlıyorum.”
 

Hızlı Erişim