Gençlerle yükseleceğiz

19 Mayıs 2021 Çarşamba


19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102’nci yıl dönümü dolayısıyla bir  mesaj yayımlayan  Alucra Turan Bulutçu MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Uğur Bellikli  “ Atatürk’ün dediği ‘Bütün ümidimiz gençliktedir’ düşüncesinin bilincinde olarak geleceğimizin teminatı gençler için çok çalışacağız. Onlarla birlikte yükseleceğiz”dedi.

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) müdürü Bellikli, “102 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları  parça parça paylaşılan vatan toprağımız bizimdir mesajını vermek için ilk adımı atmıştı. Bu adım öyle bir adımdırki yedi düvelin kulaklarını sağır edercesine bağımsızlık bizim karakterimizdir  mesajını vermiştir”diye konuştu.

Uğur Bellikli çok zor şartlar altında  imkansız denilen bağımsızlık mücadelesinin  kazanıldığını belirterek “ vatanımızın  bölünmez bir bütün olduğunu tam 102 yıldır haykırıyoruz”şeklinde konuştu.

Dr. Öğr. Üyesi Uğur Bellikli  salgın sürecini de değerlendirerek " Zor bir süreçten geçiyoruz. Dilerim ülkemiz bu salgından kurtulur ve öğrencilerimize kavuşuruz "dedi.

Hızlı Erişim