Yüksekokul ÜNİ-DOKAP'a ev sahipliği yaptı

31 Mart 2021 Çarşamba

Doğu Karadeniz Bölge İdaresi Başkanlığı Üniversiteler Birliği (ÜNİ-DOKAP) 2021-1 beşinci dönem toplantısı Alucra Turan Bulutçu MYO’nun ev sahipliğinde yapıldı.
 
Toplantının moderatörlüğünü yapan ÜNİ-DOKAP Genel Sekreteri Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik, “Üniversitemizin dönem başkanlığında gerçekleşen toplantının üniversiteler arasında iş birliği ve ortak projeleri geliştirmeyi, gelecekte planlanan çalışmalar için yol haritası oluşturmayı ve ortak aklı ön plana çıkarmayı hedefleyen bir tema üzerinde yaptık” diye konuştu.
 
ÜNİ-DOKAP dönem başkanı Giresun Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ın başkanlığında yapılan  toplantıya DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, bölgede eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden ve ÜNİ-DOKAP içerisinde yer alan 15 üniversitenin rektör ve rektör yardımcıları, ÜNİ DOKAP Stratejik Kurul Başkanı Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem, ÜNİ DOKAP Genel Sekreteri Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik, ÜNİ DOKAP Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Akçay ve teknik destek personeli Emre Özyürek katıldı.

Hızlı Erişim