Alucra Turan Bulutçu MYO'da müdür ataması yapıldı

15 Ağustos 2023 Salı

Alucra Turan Bulutçu MYO'da müdür ataması yapıldı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne (MYO) Öğr. Gör. Mehmet Akif Sarı atandı.

Turan Bulutçu MYO'da Müdür Ataması Yapıldı
Öğr. Gör Mehmet Akif Sarı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu MYO müdürlüğüne  Dr. Öğretim Üyesi Uğur Bellikli'nin yerine 3 yıl süreyle Öğr. Gör. Mehmet Akif
Sarı atandı.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can tarafından,ataması yapılan  Veterinerlik Bölümü Öğr. Gör. Mehmet Akif Sarı " 2020 yılında bayrağı devralarak büyük bir özveriyle yaptığı katkılar için değerli  hocama teşekkür ederim.  Bu bir bayrak yarışı ve bu süreçte aldığımız bayrağı hedefe ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Dr.Öğr. Üyesi Uğur Bellikli'nin sadece yüksekokul  için değil Alucra için de elini taşın altına koyduğunun altını çizen Sarı,  " Hocamız hem okula hem akademik camiaya katkı sağlamaya  devam edecektir. Henüz yeni başlıyoruz" diye konuştu.

Devir teslim töreninde düşüncelerini dile getiren Dr. Öğr. Üyesi Uğur Bellikli ise sağlam bir ekiple başarıya ulaştıklarını belirterek " Eğitimde başarılı olmak bir takım işidir. Bu süreçte iyi takım arkadaşlarıyla çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bundan sonrada okulumuz için elimiden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Bu süreçte bana yardımcı olan tüm idari perseonele ve hocalarıma çok teşekkür ederim" dedi.


Dr. Öğr.Üyesi Uğur Bellikli

 


 

Hızlı Erişim